Metafor Ankara | Ofis-AVM-Rezidans | Ofis

Başkentin En Prestijli İş Kulesinde
A+ Ofisler
Sizi Bekliyor

İş Yaşamının Yeni Yorumu,
Yeni Nesil Yaşam Projesinin Metafor'u

Metafor ofis bloğu yenilikçi ve kullanıcı odaklı yaklaşım, verimlilik esaslı bir kurgu ile Ankara siluetine değer katan özgün bir yapı olarak tasarlanmıştır.

Hâlihazırda üretilen ofis yapıları göz önüne alındığında pek çok artı değerle yoğrulan Metafor, ayrıcalıklı ve seçkin yaşam sürmek isteyenlerin zirvedeki tercihi oluyor.

Metafor ofis bloğu yapı, yüksek teknoloji ve yenilikçi felsefeyle harmanlanıp her detayı incelikle tasarlanmış mimarisi ve hayata geçirdiği modern bakış açısıyla şehrin merkezinde, iş hayatının kalbinde yerini alıyor.

TOPLANTIDAN ÖNCE HARİKA BİR MOLA

Metafor Ankara, modern mimarisini ve sıcak atmosferini, çalışma motivasyonunuzu artıran alanlarla tamamlıyor.

Ortak kullanımlı toplantı ve seminer salonları, kat bahçeleri ve sosyal alanları ile sadece yöneticilerin değil tüm çalışanların ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ofis alanları iş hayatınıza konfor katmak için sizi bekliyor.

Günün her anı nefes alabileceğiniz her katta bulunan ortak kat bahçeleriyle,
hava tazeleyen santralleri, teknolojik alt yapısı ve sosyal donanımlarıyla Metafor başarılı bir iş hayatı için tüm beklentilerinize hızlı yanıtlar veriyor.

METAFOR’DA İŞİNİZ RAHAT OLSUN

Metafor’daki yeni ofisiniz, Ankara’nın kolay ulaşılabilir lokasyonunda, iş hayatının merkezinde konumlandırıldı. Seçilebilir metrekareler, modüler yapıya sahip prestijli bir ofis deneyimini sizlere sunuyor.Değişen çağa ve yeni nesil çalışanlara uyum sağlamanız için her ayrıntının düşünüldüğü Metafor’da; işiniz de, içiniz de rahat olacak.

OFİSTE HER GÜN, MUTLU BİR GÜN!

Yoğun iş temponuzun içinde şehrin trafiğine girmeden harika bir mola vermeyi kim istemez ki?

Şimdi toplantıdan önce bir oyun molası ya da kahve arası tamamen sizin kararınız.

Metafor’un sosyal alanlara ayrılan 14. katı cafe ve restoranları ile sizi dinlendirir ve en değerli olana yani kendinize vakit ayırmanızı sağlar.

Metafor Ankara’da gökyüzü tarlalarına merhaba deyin!

40 kattan oluşan Metafor Kule’nin son 5 katı tüm şehre hâkim göz dolduran manzarasıyla çok özel sahiplerini bekliyor.

Burada yalnızca fiziksel değil, ruhsal doyum da sağlar, güçlü hayaller kurar ve kurduğunuz hayalleri gerçekleştirecek ilhamı her an bulabilirsiniz.

Konforu ve Lüksü Aynı Anda Yaşayın

Metafor’da sadece bir ofise değil; iş hayatınıza konfor, prestij ve keyif katacak pek çok olanağa da sahip olursunuz.
Her türlü ekipmana sahip toplantı odaları, ayrıcalıklı yönetim hizmetleri, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler, Metafor ayrıcalığıyla her an emrinizde olacak.
 • Lobi ve Karşılama Hizmetleri
 • Ortak Kullanımlı Toplantı Salonları
 • Yönetim Hizmetleri
 • Tahsisli Kapalı Otopark
 • Kuru Temizleme & Lostra
 • Concierge
 • Elektronik Giriş Sistemleri
 • Profesyonel Güvenlik
 • Resepsiyon
 • Merkezi İzleme Sistemi

Bir Ofis, Onlarca İmkan

Toplantı Salonları

Metafor son teknolojiyle donatılmış 5 adet farklı büyüklükte toplantı salonlarıyla en verimli toplantılarınıza ev sahipliği yapacak, toplantılarınıza arzu ederseniz ikram ve ağırlama hizmeti de sağlanacak.

Kat Bahçeleri

Her katta bulunan kat bahçelerimiz, ofisiniz balkonlu olsun, olmasın size ve çalışanlarınıza açık hava keyfini yaşatacak. Oturma alanlarıyla iş stresini birkaç dakikada yok edecek.

Teras Lounge

Sosyal alan için ayırılan 30. katta bulunan terasımız yoğun tempodan sıyrılmak isteyenleri geniş gezinti alanları ve sosyal olanakları ile rahat bir ortamda bir araya getirecek.

Çok Amaçlı Salon

Çok amaçlı kullanıma uyun etkinlik salonunda bayi toplantısı, mini fuar, konferans, sergi vb. etkinlikler ofisinizden uzaklaşmadan ve profesyonel bir şekilde düzenlenebilecek. 

Cafe Restoran

14.katımızda bulunan ve birbirinden farklı lezzetler sunan kafe&restoranımız çalışma yaşamınıza tat katacak. Metafor, işine keyifli bir mola vermek isteyenleri coffee break alanında ağırlayacak.

Kapalı Otopark

Metafor sakinleri kendilerine tahsisli kapalı otopark sayesinde araçlarını yaz-kış aynı güven ve konforla park edebilecek, park yeri arama sorunu yaşamadan ofislerine ulaşabilecek.

Yüzme Havuzu

İş hayatının stresinden uzaklaşmak, sağlıklı ve zinde yaşamak isteyen Metafor sakinleri kapalı yüzme havuzunda dört mevsim havuz keyfi yaşayabilecek. 

Hamam ve Spa

AVM katında yer alacak olan salonumuz  Türk hamamı, sauna, fin hamamı, masaj odaları, dinlenme alanı  ile eksiksiz bir Hamam&SPA deneyimi sunacak.

Yönetim Hizmetleri

Metafor’un mükemmel kurgusunu sürdürülebilir kılan profesyonel yönetim hizmetlerinin desteği iş hayatınıza konfor katacak.

Resepsiyon
Concierge

Profesyonel yönetim ekibi tarafından yürütülecek resepsiyon ve concierge hizmetleri ile Metafor ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak.

Profesyonel Güvenlik

7/24 fiziki güvenlik, kameralı izleme sistemleri, kartlı turnike ve asansör kullanımı gibi üst düzey güvenlik tedbirleri Metafor’da sizi güvende hissettirecek.

Kuru Temizleme Lostra

Kuru temizleme ve lostra ihtiyaçlarınız için ekstra zaman harcamadan iş hayatınız için pratik çözümleri ile Metafor’da bulacaksınız.  

Ofis Kat Planları

GİZLİLİK POLİTİKASI

View Yapı A.Ş. olarak formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece View Yapı şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. View Yapı olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi bilgi@metaforankara.com e-posta adresimiz veya +90 312 342 03 40 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

View Yapı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimi

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca kişisel verileriniz; “Veri Sorumlusu” olarak View Yapı şirketleri tarafından aşağıda açıklananlar kapsamında işlenebilecektir.

b) Kişisel Verilerinizin Hangi Amaçla İşlenebileceği

Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilgili bilgilendirme yapabilmek, sizlerle yapılacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni yükümlülüklerin hatırlatılması ve yerine getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takibi, talep ve şikayetlerinizin takibi – Sözleşme süreçlerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün alınması, sizler için uygun ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkin bir müşteri hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket içi politikalarda sizi ilgilendiren değişikliklerin bildirilmesi veya sizi ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması, doğum günü kutlaması, çekiliş veya yarışmalara dahil edilme, hediye verilmesi ve sizin lehinize olan benzeri diğer etkinlik, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek, ziyaretçi profillerimizi belirlemek, istek, talep ve şikayetleri değerlendirmek ve şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden gelen talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenebilecektir.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Toplanan kişisel verileriniz; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenen, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme ilkelerine uygun olarak işlenir. Ayrıca, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu bildirimin (b) maddesi başlığı altında sayılan amaçlarla sınırlı olarak, dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara, şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları diğer grup şirketleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu ve diğer yetkili kurum ve kuruluşlar, tedarikçileri veya alt yüklenicileri ile 6698 Sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşabilir. View Yapı verilerinizi, gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla Türkiye içinde veya kişisel verinin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunması kaydıyla; şayet ilgili yabancı ülkede yeterli koruma bulunmuyorsa, View Yapı ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması kaydıyla yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabilir.

ç) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi Ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından farklı kanallardan şirket merkezi, şubeleri, acenteleri, satış ofisleri veya diğer alt yüklenicileri veya iş ortakları ile iletişime geçebileceğiniz ofis ve diğer fiziki ortamlar, çağrı merkezleri, internet siteleri, mobil uygulamalar ve benzeri elektronik işlem platformları, sosyal medya veya diğer kamuya açık mecralar aracılığıyla, düzenleyecekleri eğitim, konferans ve benzeri ortamlara katılmanızla, tahkikat yöntemiyle veya diğer grup şirketleri veya anlaşmalı oldukları diğer kişi ve kuruluşlar kanalıyla yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik ortamda vb. ) elde edilebilir. Kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu metnin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla toplanabilecek, işlenebilecek, aktarılabilecek ve saklanabilecektir.

Kişisel Verileriniz, hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta izin verilen süreyle mevzuata uygun koşullarda saklanmaktadır.

d) Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız

Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi, aşağıda düzenlenen yöntemlerle Şirketimize iletmeniz durumunda, Şirketimiz talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri;

 • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • KVK Kanunu’nun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • KVK Kanunu’nun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak Şirketimize iletebilirsiniz. KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi www.metaforankara.com adresindeki formu doldurarak, formun ıslak imzalı bir nüshasını View Yapı Müşteri İlişkileri Departmanı’na hitaben ‘’Zübeyde Hanım Mah. Tesviyeci Cad. No:12/1 Altındağ ANKARA’’ adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir veya noter kanalıyla gönderebilirsiniz.

Şirketimizin KVK Kanunu’nda olabilecek değişiklikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek yöntemler nedeni ile bu aydınlatma bildiriminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.