ALİ ÇAĞATAY İLE EKOTÜRK ANA HABER’DE METREKARE BAZLI SATIŞ SİSTEMİNİ ANLATTIK

View Yapı CEO’su Ali İmran Bozdoğan, Ekotürk Tv ana haberde Ali Çağatay’ın AVM gayrimenkul yatırımı ve metrekare bazlı satış sistemi hakkında sorularını yanıtladı.

View Yapı CEO’su Ali İmran Bozdoğan, BEYAZ TV ‘DE yayınlanan YAŞAMA DAİR programında AVM gayrimenkul yatırımını ve metrekare bazlı satış sistemini anlattı.

METAFOR AVM GAYRİMENKUL YATIRIMIYLA KAZANIN

2023 yılı sonunda teslime hazırlanan Metafor AVM’de yerinizi almak için bu kazandıran fırsatı kaçırmayın!

Metafor AVM, 4.Lider Marka Ödüllerinde akademisyen, bilim insanı, iş dünyasından oluşan jurinin değerlendirmeleri sonucunda “İNOVATİF GAYRİMENKUL YATIRIM MARKASI” ödülüne layık görüldü. Ödülümüzü düzenlenen gala gecesinde CEO’muz Ali İmran BOZDOĞAN aldı.

METAFOR AVM’DE METREKARE BAZLI SATIŞ SİSTEMİ

Bugün bir karar verin, yarının kazananı siz olun! Metafor AVM’de yatırımcılara çok özel bir imkân sunuyoruz.

✅ 84.000 TL.den başlayan fiyatlarla Metafor Avm’den metrekarenizi alıp, bu değerli pastadan birikimleriniz doğrultusunda payınızı alabiliyorsunuz.

✅ Daha büyük yatırımlar için de ekstra iskontolar alarak getirinizi çoğaltabiliyorsunuz. Böylece;

✅ Hem AVM’nin gelirinden düzenli kira elde ediyor,

✅ Hem de AVM’nin değer artışından kaynaklı çifte kazanç sağlayabiliyorsunuz.

View Yapı CEO’su Ali İmran Bozdoğan, EKOTÜRK TV’de yayınlanan sanayicinin gözüyle ekonomi programında metrekare bazlı avm satış sistemini anlattı.

İNOVATİF GAYRİMENKUL YATIRIM MARKASI

Metafor Ankara, 4.Lider Marka Ödüllerinde akademisyen, bilim insanı, iş dünyasından oluşan jurinin değerlendirmeleri sonucunda “İNOVATİF GAYRİMENKUL YATIRIM MARKASI” ödülüne layık görüldü.

VİEW YAPI İFTAR PROGRAMI

View Yapı olarak profesyonel ailemiz olan ekip arkadaşlarımız, yatırımcılarımız, tedarikçilerimiz, sektöre yön veren meslektaşlarımız ve değerli misafirlerimiz ile iftar programımızda bir araya geldik.
Birlik ve beraberliğimizi ramazanın manevi atmosferi içerisinde perçinlediğimiz davetimizde dostlarımızla aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyduk.
Daha nice güzel günlerde View Yapı ile hep birlikte!

Kalbimiz her türlü zorluğa göğüs geren, dimdik ayakta kalabilen depremzede kadınlarınızla. Hep birlikte iyileşmek umuduyla, Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

METAFOR ANKARA PROJE SÜRECİ / Aralık 2022

Metafor Ankara’da çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Projemizin inşaat aşamasının detaylarını videomuzdan izleyebilirsiniz.

*Çekimler 30 Aralık 2022 tarihinde yapılmıştır.

AVM ortaklık modelimiz hakkında merak edilenleri View Yapı CEO’su Ali İmran Bozdoğan Cnn Türk İşin Uzmanı programında açıkladı. Yatırım yapmadan önce izlemenizi tavsiye ederiz.

Gayrimenkul Emlak Yatırım Fuarı ve Zirvesinde Metafor Ankara “Yılın Kazandıran Gayrimenkul Projesi” ödülüne layık görüldü. Standımız yoğun ilgi ile karşılandı. Tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

METAFOR ANKARA PROJE SÜRECİ / Ekim 2022

Metafor Ankara’da çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Projemizin inşaat aşamasının detaylarını videomuzdan izleyebilirsiniz.*Çekimler 25 Ekim 2022 tarihinde yapılmıştır.

VİEW YAPI CEO’SU ALİ İMRAN BOZDOĞAN ÖDÜLLÜ PROJE METAFOR ANKARA’YI ANLATIYOR

“Yılın Yatırım Değeri Yüksek Gayrimenkul Projesi” ödülüne layık görülen Metafor Ankara’yı View Yapı CEO’su Ali İmran Bozdoğan anlatıyor.

YILIN YATIRIM DEĞERİ YÜKSEK GAYRİMENKUL PROJESİ ÖDÜLÜ METAFOR ANKARA’NIN!

Metafor Ankara , yeni nesil iş ve ekonomi dergisi Strong Bosses tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri kapsamında “Yılın Yatırım Değeri Yüksek Gayrimenkul Projesi” ödülünü kazandı.

Emek ve Dayanışma Günü

Bugün en çok onların günü… Yuvalarımızın temelini sağlam tutanların… Her tuğlada emeği olanların… Can güvenliğimizi öncelik tutanların… Bizim için hayatı baştan tasarlayanların… En iyiye yönlendirenlerin günü bugün… Her projenin en değerlisi sizlerin emekleri… 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

Cnn Türk – İşin Uzmanı Programı

View Yapı CEO’su Ali İmran Bozdoğan Cnn Türk – İşin Uzmanı programında gayrimenkul yatırımcılarına önerilerini paylaştı. Yatırım yapmadan önce izlemenizi tavsiye ederiz.

View Yapı-Dünden Bugüne Metafor Ankara

Metafor Ankara projesinde emeği olan herkes bu gururun kaynağı olarak imzalarını attılar. Tüm emeği geçenler en büyük teşekkürün sahibidirler.

Metafor Ankara İftar Programı

İftar programımızda Metafor Ankara olarak profesyonel ailemiz olarak gördüğümüz ekip arkadaşlarımız ve sektörel paydaşlarımızla aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. İftar programımıza dair detayları videomuzda izleyebilirsiniz.

Gurbetçi Yatırımcıdan Ofis ve Rezidanslara Büyük İlgi

Metafor Ankara yurtdışından büyük talep görüyor. Konuya dair Para Dergisinde yer alan haberi okuyabilirsiniz. 

Mutlu Yaşamın Mimarlarına Teşekkürlerimizle!/Kadınlar Günü Kutlaması

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü emekleriyle dokundukları her işe değer katan kadınlarımızla Metafor Ankara’da kutladık. İyi ki varsınız!

Loft Mimarinin Tüm Avantajları Metafor Ankara’da!

Metafor Ankara farklı ofis modelleriyle, iş hayatına ayrıcalıklı seçenekler sunuyor.

Metafor Kule bloğunda yer alan LOFT Ofisler ferah ve stil sahibi mimarisi ile seçkin bir iş hayatı için sizi bekliyor.

Rezidans Bloğumuz Satışa Sunulmuştur!

Ofislerimiz 1 yılda %100 kazandırdı, şimdi sıra rezidanslarımızda! Ankara’nın en merkezi konumunda, iş, sosyal ve ticaret hayatının en hareketli olduğu noktada, yepyeni bir metafor yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve penthouse alternatifleriyle, tamamı kat bahçeli rezidanslarımız şehir merkezinde yepyeni bir yaşam kurguluyor.

EmlakJet CeoTalks Programı!

CEO’muz Ali İmran Bozdoğan,  EmlakJet CEO’su Tolga İdikat ile gerçekleştirmiş olduğu röportajda Metafor Ankara’yı anlattı. 

Cnn Türk-İşin Uzmanı Programı!

“Kazandıran Gayrimenkul Yatırımı Nasıl Yapılır?” sorusunu CEO’muz Ali İmran Bozdoğan Cnn Türk-İşin Uzmanı programı için yanıtladı.

Fes Spa Hamam Metafor AVM’de yerini aldı!

Dünyaca ünlü kahve zincirlerinden, alışveriş deyince ilk akla gelen marketlere, hızlı tüketim markalarından en çok tercih edilen mağazalara ve yapı marketlerine kadar sektöründe lider seçkin markalar Metafor Avm’de yerini almaya başladı.

Siz de Metafor Avm’de yerinizi alın, kurumsal kiracılara ev sahipliği yapın!

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sn. Mustafa DESTİCİ projemizi ziyaret etti!

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa DESTİCİ tanıtım ofisimizi ziyaret ederek projemiz hakkında bilgi aldı.

Kendisine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.

Saadet Partisi Genel Başkanı Sn. Temel KARAMOLLAOĞLU projemizi ziyaret etti!

Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel KARAMOLLAOĞLU tanıtım ofisimizi ziyaret ederek projemiz hakkında bilgi aldı.

Kendisine bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Metafor Ankara’da yerini aldı!

Metafor AVM’nin ticari alanları özenle planlanan marka karmasıyla birbirinden seçkin kurum ve markalara ev sahipliği yapıyor.

Ankara’nın önde gelen sağlık kurumu Özel Ortadoğu Hastanesi de Metafor’da yerini alarak yeni şubesini projemizde açma kararı aldı.

Tüm Özel Ortadoğu Hastanesi ailesine hayırlı olmasını dileriz.

En İyi Yeni Nesil Yaşam Projesi Ödülü Metafor’un!

Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri organizasyonunda Metafor Ankara “En İyi Yeni Nesil Yaşam Projesi” ödülüne layık görüldü.

Bina Tamamlama Sigortası Metafor’da!

View Yapı, Metafor Ankara’da müşterilerine çok özel bir hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

Projeye lansmandan dahil olmanın avantajlarından faydalanırken, bina tamamlama sigorta garantisi ile de yatırımınızı güvence altına almanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimize projenin tamamlanacağına dair ekstra güvence sağlayan bina tamamlama sigortası ile siz de sağlam bir yatırıma imza atın.

GİZLİLİK POLİTİKASI

View Yapı A.Ş. olarak formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece View Yapı şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. View Yapı olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi bilgi@metaforankara.com e-posta adresimiz veya +90 312 342 03 40 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

View Yapı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimi

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca kişisel verileriniz; “Veri Sorumlusu” olarak View Yapı şirketleri tarafından aşağıda açıklananlar kapsamında işlenebilecektir.

b) Kişisel Verilerinizin Hangi Amaçla İşlenebileceği

Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilgili bilgilendirme yapabilmek, sizlerle yapılacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni yükümlülüklerin hatırlatılması ve yerine getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takibi, talep ve şikayetlerinizin takibi – Sözleşme süreçlerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün alınması, sizler için uygun ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkin bir müşteri hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket içi politikalarda sizi ilgilendiren değişikliklerin bildirilmesi veya sizi ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması, doğum günü kutlaması, çekiliş veya yarışmalara dahil edilme, hediye verilmesi ve sizin lehinize olan benzeri diğer etkinlik, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek, ziyaretçi profillerimizi belirlemek, istek, talep ve şikayetleri değerlendirmek ve şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden gelen talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenebilecektir.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Toplanan kişisel verileriniz; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenen, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme ilkelerine uygun olarak işlenir. Ayrıca, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu bildirimin (b) maddesi başlığı altında sayılan amaçlarla sınırlı olarak, dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara, şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları diğer grup şirketleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu ve diğer yetkili kurum ve kuruluşlar, tedarikçileri veya alt yüklenicileri ile 6698 Sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşabilir. View Yapı verilerinizi, gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla Türkiye içinde veya kişisel verinin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunması kaydıyla; şayet ilgili yabancı ülkede yeterli koruma bulunmuyorsa, View Yapı ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması kaydıyla yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabilir.

ç) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi Ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından farklı kanallardan şirket merkezi, şubeleri, acenteleri, satış ofisleri veya diğer alt yüklenicileri veya iş ortakları ile iletişime geçebileceğiniz ofis ve diğer fiziki ortamlar, çağrı merkezleri, internet siteleri, mobil uygulamalar ve benzeri elektronik işlem platformları, sosyal medya veya diğer kamuya açık mecralar aracılığıyla, düzenleyecekleri eğitim, konferans ve benzeri ortamlara katılmanızla, tahkikat yöntemiyle veya diğer grup şirketleri veya anlaşmalı oldukları diğer kişi ve kuruluşlar kanalıyla yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik ortamda vb. ) elde edilebilir. Kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu metnin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla toplanabilecek, işlenebilecek, aktarılabilecek ve saklanabilecektir.

Kişisel Verileriniz, hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta izin verilen süreyle mevzuata uygun koşullarda saklanmaktadır.

d) Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız

Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi, aşağıda düzenlenen yöntemlerle Şirketimize iletmeniz durumunda, Şirketimiz talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri;

  • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
  • Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • KVK Kanunu’nun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • KVK Kanunu’nun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak Şirketimize iletebilirsiniz. KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi www.metaforankara.com adresindeki formu doldurarak, formun ıslak imzalı bir nüshasını View Yapı Müşteri İlişkileri Departmanı’na hitaben ‘’Zübeyde Hanım Mah. Tesviyeci Cad. No:12/1 Altındağ ANKARA’’ adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir veya noter kanalıyla gönderebilirsiniz.

Şirketimizin KVK Kanunu’nda olabilecek değişiklikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek yöntemler nedeni ile bu aydınlatma bildiriminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.